Kiadó ingatlan kínálat 25. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 512 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Kiadó ingatlanok keresése adatbázisunkban

Kiadó ingatlanok keresése Budapesten vagy vidéken

Kiadó iroda, Budapest, XIII. kerület 13 szoba 60 m² 222 E Ft/hó + Áfa

kiadó iroda

Budapest, XIII. kerület, , Pannónia u.
Azonosító: 499_bli

XIII. Új-Lipótváros, WestEnd City Center szomszédságában, Pannónia utcánál, rendezett, felújított irodaházban, különböző méretű irodák bérbe vehetők. Az Új-Lipótváros forgalmas belterületi részén, a Nyugati pályaudvartól pár perces sétára található az irodaház. Jelenleg: 11 nm től - 120nm ig, különböző méretű irodák bérelhetők. 2.- 3 emele...

Belső terület
60 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
13
Emelet
2
Bérleti díj
222 E Ft/hó + Áfa
(3.7 E Ft/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó ingatlan, Paks 3 szoba 76 m² 220 E Ft/hó

kiadó ingatlan

Tolna megye, Paks, Óváros
Azonosító: 443_gz

Pakson, főutcára néző 76 m2-es második emeleti 3 szobás lakás kiadó! Az ingatlanban három szoba, konyha-étkező, spájz, fürdő, WC lett kialakítva, erkély és tároló is tartozik hozzá. A téglaépítésű lakás az elmúlt időszakban lett teljesen felújítva. A fűtést saját új kondenzációs gázkazán biztosítja radiátoron keresztül, a hűtést fali klíma segíti. ...

Belső terület
76 m²
Szobák
3
Emelet
2
Bérleti díj
220 E Ft/hó
(2.89 E Ft/㎡)
Kiadó iroda, Budapest, XIII. kerület 1 szoba 100 m² 323 E Ft/hó + Áfa

kiadó iroda

Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo u.
Azonosító: 481_bli

XIII. Victor Hugó utcában, a Váci úthoz közel, Nyugati téri és Lehel téri metró megállónál, megújult irodaházban, igényesen, frissen kialakított iroda területek bérelhetőek. Jelenleg kiadó: 15-200 nm ig Klímával ellátott, részben utcára néző,világos,bútorozatlan iroda, saját teakonyhával. Igény szerinti szoba szám kiosztással. Irodaházon be...

Belső terület
100 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
1
Emelet
2
Bérleti díj
323 E Ft/hó + Áfa
(9 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó újszerű iroda, Budapest, IX. kerület 3 szoba 230 m² 920 E Ft/hó + Áfa

kiadó újszerű iroda

Budapest, IX. kerület, Rehabilitációs terület, Üllői út
Azonosító: 475_bli

Modern irodaházban bérelhető irodák az Ecseri úti M3 Metró megállójától 2 perc séta távolságra. Indusztriális megjelenés, fiatalos csapatok számára, igényes munkakörnyezetet, állatbarát épület. Jelenleg kiadó: 2 emeleti: 230 nm-es iroda: open office+teakonyha+ nemenkénti mosdók ( Igény esetén parcellázható az iroda) Az irodák igény szeri...

Belső terület
230 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
3
Emelet
5
Bérleti díj
920 E Ft/hó + Áfa
(4 E Ft/hó/㎡ + Áfa)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó újszerű iroda, Budapest, III. kerület 300 m² 1.4 M Ft/hó + Áfa

kiadó újszerű iroda

Budapest, III. kerület, Óbuda, Montevideo utca
Azonosító: 455_bli

II. és III. kerületek határán, Montevideó Irodaparkban különböző méretű, felújított irodák kiadók. Első-osztályú irodaterületek bérelhetők Buda egyik legszebb, legfrekventáltabb pontján, a Rózsadomb lábánál. "A" kategóriás irodapark magas infrastruktúrával, garázshelyekkel rendelkezik. Az épület közelében bankfiók, szolárium, virágbolt, fitness ...

Belső terület
300 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
0
Emelet
3
Bérleti díj
1.4 M Ft/hó + Áfa
(13 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó újszerű ingatlan, Budapest, III. kerület 3 szoba 90 m² 646 E Ft/hó

kiadó újszerű ingatlan

Budapest, III. kerület, Remetehegy, Folyondár u.
Azonosító: 897_bl

Folyondár utcában II. és III. kerület határán csöndes zöldövezetben új építésű 5 lakásos társasházban minimum egy évre kiadó PANORÁMÁS LUXUS PENTHOUSE lakás. A lakás a 3. emeleten található, a lift közvetlenül a lakásban áll meg. Amerikai konyhás nappali étkezővel, 2 külön nyíló hálószoba (egyik erkélyes), fürdőszoba káddal és zuhanyzóval, és előté...

Belső terület
90 m²
Szobák
3
Emelet
3
Bérleti díj
646 E Ft/hó
(1.800 €/hó)
(7.18 E Ft/㎡)
Kiadó iroda, Budapest, XIII. kerület 4 szoba 230 m² 619 E Ft/hó + Áfa

kiadó iroda

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű u.
Azonosító: 450_bli

XIII. Röppentyű utcában 230 nm-es, nagy légterű OpenOffice jellegű tetőtéri, panorámás, felújított iroda bérelhető, kedvező áron, hosszútávra. Az épület modern, porta szolgálatos, önálló parkolókkal rendelkezik. A bérelhető iroda a egy negyedik emeleten található, 230 m2-es területet. 4 helyiség, ebből 3 külön nyíló 15 – 22 -18 nm szoba+ 36 n...

Belső terület
230 m²
Telek terület
960 m²
Szobák
4
Emelet
4
Bérleti díj
619 E Ft/hó + Áfa
(7.5 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó panel, Paks 2 szoba 57 m² 210 E Ft/hó

kiadó panel

Tolna megye, Paks, Lakótelep
Azonosító: 389_gz

Paks, lakótelep központjában, egy első emeleti 57 m2-es, két szobás, igényesen felújított, erkélyes lakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban, teljesen bútorozva és gépesítve Március 16.-tól. A konyha gépesített, sütő, főzőlap, szagelszívó és mosogatógép is beépítésre került. A fűtést távfűtés biztosítja.Tároló tartozik a lakáshoz. B...

Belső terület
57 m²
Szobák
2
Emelet
1
Eredeti bérleti díj
240 E Ft/hó
Akciós ár
210 E Ft/hó
(3.68 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Kiadó panel, Paks 2 szoba 51 m² 200 E Ft/hó

kiadó panel

Tolna megye, Paks, Lakótelep
Azonosító: 388_gz

Paks, lakótelep központjában, egy első emeleti 51 m2-es, két szobás, igényesen felújított, erkélyes lakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban, teljesen bútorozva és gépesítve Március 16.-tól. A konyha gépesített, sütő, főzőlap, szagelszívó és mosogatógép is beépítésre került. A fűtést távfűtés biztosítja.Tároló tartozik a lakáshoz. B...

Belső terület
51 m²
Szobák
2
Emelet
1
Eredeti bérleti díj
230 E Ft/hó
Akciós ár
200 E Ft/hó
(3.92 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Kiadó iroda, Miskolc 300 m² 290 E Ft/hó

kiadó iroda

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Miskolc, Zsolcai kapu
Azonosító: 70_gaimp

Miskolcon hosszútávra, min. 1 évre kiadó egy belváros közeli 300 m2-es, 14 helyiséges, 1. emeleti iroda 3 szintes téglaépítésű épületben. Helyiség lista: - 8 iroda helyiség - irattár - raktár - teakonyha - vizesblokk - közlekedő - gépészeti helyiség Műszaki leírás: A padlóburkolatok vegyesen laminált lap, parketta, P.V.C., mettlachi. ...

Belső terület
300 m²
Szobák
0
Emelet
Bérleti díj
290 E Ft/hó
(0.97 E Ft/㎡)
Kiadó ingatlan, Budapest, XII. kerület 5 szoba 220 m² 898 E Ft/hó

kiadó ingatlan

Budapest, XII. kerület, Svábhegy, Eötvös út
Azonosító: 872_bl

Svábhegy gyönyörű zöldövezetében, csendes utcában, minimum egy évre kiadó belső kétszintes 220 nm-es első emeleti PANORÁMÁS lakás. Bejárati szinten teraszkapcsolatos nappali, külön nyíló beépített modern konyha étkezővel, szülői hálószoba gardróbhelyiséggel, zuhanyzós fürdőszoba wc-vel és vendégmosdó található. Emeleti szinten 3 hálószoba, kádas f...

Belső terület
220 m²
Szobák
5
Emelet
1
Bérleti díj
898 E Ft/hó
(2.500 €/hó)
(4.08 E Ft/㎡)
Kiadó üzlet, Szekszárd 7 szoba 190 m² 500 E Ft/hó

kiadó üzlet

Tolna megye, Szekszárd, (Városközpont), Arany János utca
Azonosító: 321_gz

Szekszárd központjában kiadásra kínálok egy üzletházat. A dupla szintes épület összesen 190 m2-es. Az első emeleten két külön nyíló iroda 14,60 m2 és 19,80 m2, kis konyha és mellékhelyiség lett kialakítva. A következő szinten két külön szárny található. Az egyik részben három külön nyíló iroda 12 m2, 18 m2 és 21 m2, illetve előtér és mosdóval. A má...

Belső terület
190 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
7
Emelet
2
Eredeti bérleti díj
850 E Ft/hó
Akciós ár
500 E Ft/hó
(2.63 E Ft/㎡)
Kiadó családi ház, Paks 3 szoba 100 m² 400 E Ft/hó

kiadó családi ház

Tolna megye, Paks, Óváros
Azonosító: 306_gz

Paks óvárosi részén, 100 m2-es családi ház rövid távra KIADÓ! Az ingatlan 8-10 fő elszállásolására van kialakítva, három szoba, konyha-étkező, fürdő-wc és tároló van kialakítva. A fűtést gázkazán biztosítja radiátoron keresztül. Bérleti díj: 2.500 Ft/fő/nap, de minimum 20. ezer Ft/nap ...

Belső terület
100 m²
Telek terület
300 m²
Szobák
3
Bérleti díj
400 E Ft/hó
(4 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű iroda, Budapest, III. kerület 10+1 szoba 260 m² 690 E Ft/hó

kiadó újszerű iroda

Budapest, III. kerület, Újlak, Seregély u.
Azonosító: 422_bli

II- III kerület határánál, Kolosy tér térnél Szépvölgyi út mellék utcájában igényes, szépen felújított, zöldövezeti, kertes, csendes 266 nm-es IRODA kiadó. A teleknek 2 bejárata van, Seregély és/vagy Kecske köz felől. Az 1995-ben épült modern, 3 szintes kert kapcsolatos igényes, épület együttes irodáknak kialakítva. Seregély utca felöli bejá...

Belső terület
260 m²
Telek terület
1000 m²
Szobák
10+1
Emelet
magasföldszint
Eredeti bérleti díj
750 E Ft/hó
Akciós ár
690 E Ft/hó
(2.65 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű iroda, Budapest, II. kerület 8 szoba 260 m² 1.1 M Ft/hó

kiadó újszerű iroda

Budapest, II. kerület, Újlak, Szépvölgyi út
Azonosító: 421_bli

Kolosy térnél, csendes mellékutcában, igényes, szépen felújított ház 260nm-es egysége kiadó. A 3 szintes épület 1995-ben épült, rendezett, kert kapcsolatos, minden szint irodának van kialakítva. A jelenleg szabad iroda bejárata a Seregély utca felől közelíthető meg legkönnyebben. Belső kétszintes összesen 260 nm. Földszint 155nm: előtér + 4 k...

Belső terület
260 m²
Telek terület
1000 m²
Szobák
8
Emelet
földszint
Bérleti díj
1.1 M Ft/hó
(1100 E Ft/hó)
(4.23 E Ft/㎡)
Kiadó iroda, Békéscsaba 1 szoba 15 m² 45 E Ft/hó + Áfa

kiadó iroda

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Luther utca
Azonosító: 142_koimp

Kiadó irodák (15-25 nm) Békéscsaba belvárosi irodaházban. Az irodák egy tágas előtérből megközelíthetők, ami kényelmes ügyfél várakozási lehetőséget is biztosít. A vizesblokk közös, külön női, férfi wc -vel van ellátva. Közös teakonyha, hűtő rendelkezésre áll. 2. havi kaució szükséges! Az ár rezsivel , internettel együtt értendő....

Belső terület
15 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
45 E Ft/hó + Áfa
(3 E Ft/㎡) + Áfa
Kiadó újszerű iroda, Békéscsaba 15 m² 29 E Ft/hó + Áfa

kiadó újszerű iroda

Békés megye, Békéscsaba, (Kazinczy lakótelep), Kazinczy utca
Azonosító: 70_koimp

Kiadó irodák Békéscsaba központjától néhány percre. 5 percen belül Piac Csabacenter , vasútállomás , ill buszpályaudvar. Az iroda méretek különbözőek és össze is nyithatók. Parkolás megoldott, Exluzív környezet, portaszolgálat , dohányosoknak kulturált parkosított udvar. Modern társalgók, várakozók, büfé lehetőség. Az épület nagyterme konferenciákr...

Belső terület
15 m²
Emelet
földszint
Bérleti díj
29 E Ft/hó + Áfa
(1.9 E Ft/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó újszerű iroda, Békéscsaba 2 szoba 60 m² 100 E Ft/hó

kiadó újszerű iroda

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Andrássy út
Azonosító: 74_koimp

Kiadó Békéscsaba belvárosában 2 db 30 nm -es iroda. Az irodák egybe és külön is nyílnak. Tetszés szerint kivehető akár egyben,de külön külön is. Az ablakai a sétálóra néznek. Portaszolgálat biztosított, lift van. Kiváló választás lehet pl: ügyvédi irodának....

Belső terület
60 m²
Szobák
2
Emelet
1
Bérleti díj
100 E Ft/hó
(1.67 E Ft/㎡)
Kiadó irodaházban B, B+ kat., Budapest, XIII. kerület 7 szoba 230 m² 537 E Ft/hó + Áfa

kiadó irodaházban B, B+ kat.

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű u.
Azonosító: 9182_pr

Budapesten a XIII. kerület, (Angyalföld) Röppentyű utcában kínálunk bérbeadásra egy igényes irodaház, 1. emeletén található iroda részt. Az iroda (tárgyaló, irodák, konyha és szociális helyiségek) légkondicionált. . A minimális bérleti időtartam 1 év. Bérleti díj:6,5 euró/m2/hó + áfa Kaució: 3 havi bérleti díjnak megfelelő összeg. Üzemelteté...

Belső terület
230 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
7
Emelet
1
Bérleti díj
537 E Ft/hó + Áfa
(6.5 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó családi ház, Paks 5 szoba 180 m² 500 E Ft/hó

kiadó családi ház

Tolna megye, Paks
Azonosító: 205_gz

Paks, kedvelt kertvárosi részén családi ház hosszú távra KIADÓ! Az ingatlan 1.000 m2-es telken fekszik, ami teljesen parkosított, gyermekjátékokkal, homokozóval ellátott. A ház földszintjén 105 m2-en található 3 hálószoba, nappali amerikai konyha étkezővel, fürdőszoba és WC. Az alagsorban 75 m2-en kialakításra került egy külön bejáratú lakrész s...

Belső terület
180 m²
Telek terület
1000 m²
Szobák
5
Bérleti díj
500 E Ft/hó
(2.78 E Ft/㎡)

511 találat
Kiadó ingatlankereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2