kiadó ingatlan Pécs területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 512 db
Pécs
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Pécs területén kiadó ingatlan

kiadó ingatlan hirdetést keres Pécs területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó ingatlan ajánlatot!

Pécs területén kiadó ingatlan Pécs
7 találat

Kiadó újszerű ingatlan, Pécs 2 szoba 44 m² 260 E Ft/hó

kiadó újszerű ingatlan

Baranya megye, Pécs, (Bálics), Boszorkány utca
Azonosító: 57_mpi

KIADÓ új építésű modern társasházban teljesen berendezett és gépesített, kényelmes 1 hálószobás és teraszos lakás. A lakás a Pécsi Tudományegyetem Műszaki Karának közvetlen szomszédságában, és az Orvostudományi Kartól és Klinikai Központtól 10 perc kényelmes sétatávolságra található. Ideális választás egyetemistáknak, vagy a környéken dolgozókna...

Belső terület
44 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
260 E Ft/hó
(5.91 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű ingatlan, Pécs 1 szoba 33 m² 210 E Ft/hó

kiadó újszerű ingatlan

Baranya megye, Pécs, (Bálics), Boszorkány utca
Azonosító: 56_mpi

KIADÓ új építésű modern társasházban teljesen berendezett és gépesített, kényelmes stúdió lakás. A lakás a Pécsi Tudományegyetem Műszaki Karának közvetlen szomszédságában, és az Orvostudományi Kartól és Klinikai Központtól 10 perc kényelmes sétatávolságra található. Ideális választás egyetemistáknak, vagy a környéken dolgozóknak. A stúdió laká...

Belső terület
33 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
210 E Ft/hó
(6.36 E Ft/㎡)
Kiadó ingatlan, Pécs 2 szoba 61 m² 160 E Ft/hó

kiadó ingatlan

Baranya megye, Pécs, (Uránváros), Esztergár Lajos utca
Azonosító: 49_vs

A megújult uránváros kedvelt részén, Mecsek áruházzal szemben, az Esztergár Lajos utcában, hétemeletes téglaépület,3. emeleti, 61 m2-es, fűtésmérős téglalakása KIADÓ. 2 szoba, konyha--étkezős lakás nyugatra néz. A WC és a fürdő külön helyiségben van, a kisebbik szobához gardrób tartozik, a konyhához külön étkező. A klimával is felszerelt lak...

Belső terület
61 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
160 E Ft/hó
(2.62 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű gazdasági ingatlan, Pécs 6 szoba 216 m² 800 E Ft/hó + Áfa

kiadó újszerű gazdasági ingatlan

Baranya megye, Pécs, (Bálics), Bálicsi út
Azonosító: 44_vs

✨ Orvosokat , szépészeti szolgáltatásokat nyújtó partnereket KERESÜNK! PÉCSETT , A BÁLICSI ÚTON KÍNÁLUNK EGY most induló KOMPLETT GYÓGYÁSZATI LÉTESÍTMÉNYT hosszú távú BÉRBE ADÁSRA . Az eredetileg a Pécsi sörfőzde őseként épült villa, mára teljes átépítésen, korszerűsítésen ment keresztül. Új igényes burkolatok és belső építészeti megoldások kés...

Belső terület
216 m²
Telek terület
750 m²
Szobák
6
Bérleti díj
800 E Ft/hó + Áfa
(3.7 E Ft/㎡) + Áfa
Kiadó újszerű ingatlan, Pécs 3 szoba 65 m² 350 E Ft/hó

kiadó újszerű ingatlan

Baranya megye, Pécs, Jurisics Miklós utca
Azonosító: 32_mpi

Ötlakásos, hőszivattyús, prémium színvonalú társasház földszintjén kiadóvá vált egy gépesített-, erkélyes lakás, a lakáshoz tartozó gépkocsibeállóval egyetemben. Mivel a társasház magas minőségi sztenderdek figyelembevétele mellett készült, az ingatlant alacsony rezsiköltség és színvonalas anyaghasználat jellemzi. A lakás padlófűtéssel, illetve ...

Belső terület
65 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Bérleti díj
350 E Ft/hó
(5.38 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű ingatlan, Pécs 1+1 szoba 29 m² 140 E Ft/hó

kiadó újszerű ingatlan

Baranya megye, Pécs, (Basamalom), Basamalom út
Azonosító: 39_vs

KIVÁLÓ LEHETŐSÉG PÉCSEN – STÍLUSOS APARTMAN KIADÓ! Pécsett a Zsolnay negyed közelében, a Basamalom utcában egy mini-parkban épült amerikai konyha+1 hálóval rendelkező apartmant kínálunk kiadásra . A belváros karnyújtásra. A 30 nm-es berendezett és felszerelt ingatlant rövid és középtávon ajánljuk.Megközelítése a csendes ,parkosított belső udvaron k...

Belső terület
29 m²
Szobák
1+1
Emelet
földszint
Bérleti díj
140 E Ft/hó
(4.83 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó újszerű ingatlan, Pécs 1+2 szoba 60 m² 270 E Ft/hó

kiadó újszerű ingatlan

Baranya megye, Pécs, (Mecsekoldal), Bessenyei utca
Azonosító: 6_vs

Kiadó egy MODERN és TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT FÖLDSZINTI LAKÁS a belvárostól mindössze néhány perc sétára, a Bessenyei utcában! Két szoba + amerikai konyha-nappali kialakítású apartman kivételes lehetőséget kínál mindazok számára, akik egy CSENDES, mégis REMEK LOKÁCIÓJÚ otthont keresnek. Jó levegő, napfény, belsőépítészek által tervezett terek és a ...

Belső terület
60 m²
Szobák
1+2
Emelet
magasföldszint
Bérleti díj
270 E Ft/hó
(4.5 E Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű

7 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Pécs
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Pécs
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2