kiadó ingatlan Budapest területén 13. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 516 db
Budapest
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Budapesti kiadó ingatlan

kiadó ingatlan hirdetést keres Budapest területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó ingatlan ajánlatot!

Budapesti kiadó ingatlan Budapest

Kiadó újszerű iroda, Budapest, III. kerület 10+1 szoba 260 m² 690 E Ft/hó

kiadó újszerű iroda

Budapest, III. kerület, Újlak, Seregély u.
Azonosító: 422_bli

II- III kerület határánál, Kolosy tér térnél Szépvölgyi út mellék utcájában igényes, szépen felújított, zöldövezeti, kertes, csendes 266 nm-es IRODA kiadó. A teleknek 2 bejárata van, Seregély és/vagy Kecske köz felől. Az 1995-ben épült modern, 3 szintes kert kapcsolatos igényes, épület együttes irodáknak kialakítva. Seregély utca felöli bejá...

Belső terület
260 m²
Telek terület
1000 m²
Szobák
10+1
Emelet
magasföldszint
Eredeti bérleti díj
750 E Ft/hó
Akciós ár
690 E Ft/hó
(2.65 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű iroda, Budapest, II. kerület 8 szoba 260 m² 1.1 M Ft/hó

kiadó újszerű iroda

Budapest, II. kerület, Újlak, Szépvölgyi út
Azonosító: 421_bli

Kolosy térnél, csendes mellékutcában, igényes, szépen felújított ház 260nm-es egysége kiadó. A 3 szintes épület 1995-ben épült, rendezett, kert kapcsolatos, minden szint irodának van kialakítva. A jelenleg szabad iroda bejárata a Seregély utca felől közelíthető meg legkönnyebben. Belső kétszintes összesen 260 nm. Földszint 155nm: előtér + 4 k...

Belső terület
260 m²
Telek terület
1000 m²
Szobák
8
Emelet
földszint
Bérleti díj
1.1 M Ft/hó
(1100 E Ft/hó)
(4.23 E Ft/㎡)
Kiadó irodaházban B, B+ kat., Budapest, XIII. kerület 7 szoba 230 m² 535 E Ft/hó + Áfa

kiadó irodaházban B, B+ kat.

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű u.
Azonosító: 9182_pr

Budapesten a XIII. kerület, (Angyalföld) Röppentyű utcában kínálunk bérbeadásra egy igényes irodaház, 1. emeletén található iroda részt. Az iroda (tárgyaló, irodák, konyha és szociális helyiségek) légkondicionált. . A minimális bérleti időtartam 1 év. Bérleti díj:6,5 euró/m2/hó + áfa Kaució: 3 havi bérleti díjnak megfelelő összeg. Üzemelteté...

Belső terület
230 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
7
Emelet
1
Bérleti díj
535 E Ft/hó + Áfa
(6.5 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó ingatlan, Budapest, V. kerület 2 szoba 72 m² 350 E Ft/hó

kiadó ingatlan

Budapest, V. kerület, Lipótváros
Azonosító: 861_czp

V. Lipótvárosban, A Vígszínház közelében, gyönyörűen felújított, liftes házban, 3. emeleti, Honvéd utcára néző, erkélyes, felújított, fiatalosan bútorozott, gépesített, nagy belmagasságú, kiváló beosztású, világos, NY-i tájolású, kis erkéllyel, külön bejáratú, nagyméretű szobákkal rendelkező, csöndes lakás kiadó. Extrák: légkondicionáló, automa...

Belső terület
72 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
350 E Ft/hó
(4.86 E Ft/㎡)
Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Budapest, X. kerület 10 szoba 231 m² 780 E Ft/hó + Áfa

kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos

Budapest, X. kerület, Ligettelek, Kőrösi Csoma Sándor út
Azonosító: 311_eb

Köbánya Városközpontban fő úton található ez a 231 nm-es, valamikor bank fiók funkciót betöltő nagy terekkel, több bejárattal rendelkező jó állapotú üzlethelyiség. Az ingatlan kivülről jól látható, könnyen, akár tömegközlekedéssel is megközelíthető, környezetében a parkolás ingyenes. A korábbi funkcióból adódóan számos kiépített elektronikai megold...

Belső terület
231 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
10
Emelet
földszint
Bérleti díj
780 E Ft/hó + Áfa
(3.38 E Ft/㎡) + Áfa
garázzsal
Garázzsal
Kiadó családi ház, Budapest, II. kerület 5 szoba 265 m² 1.04 M Ft/hó

kiadó családi ház

Budapest, II. kerület, Máriaremete - II/A
Azonosító: 799_czp

2023. szeptember 1-től költözhető! Buda II/a. Máriaremetén, gyönyörű környezetben fekvő, csodálatos panorámával rendelkező, 1 nappali + 4 hálós + hobbyszobás, kertkapcsolatos, garázsos, önálló családi ház, csendes utcában. A házban világos, privát szobák és tágas terek vannak, korábban követségi használatban volt. A kertben a gyerekeknek ki...

Belső terület
265 m²
Telek terület
850 m²
Szobák
5
Bérleti díj
1.04 M Ft/hó
(2.900 €/hó)
(3.92 E Ft/㎡)
Kiadó ikerház, Budapest, II. kerület 6 szoba 195 m² 1.04 M Ft/hó

kiadó ikerház

Budapest, II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu - II/A
Azonosító: 703_czp

2026. július 1-től költözhető! II./A. Hidegkút csendes mellékutcájában, természetvédelmi terület, halastó, park közelében, déli lejtésű domboldalon, 2011-ben épült, 195 m2 beépített területű, nappali + 4 hálószobás + hobbyszobás, 3 fürdőszobás, teljesen szeparált ikerházfél nagy teraszokkal, parkosított telken, 2-3 gépkocsi részére beállási leh...

Belső terület
195 m²
Telek terület
600 m²
Szobák
6
Bérleti díj
1.04 M Ft/hó
(2.900 €/hó)
(5.32 E Ft/㎡)
Kiadó iroda, Budapest, XIII. kerület 10 szoba 100 m² 320 E Ft/hó

kiadó iroda

Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo u.
Azonosító: 316_bli

XIII. Victor Hugó utcában, a Váci úthoz közel, Nyugati téri és Lehel téri metró megállónál, Megújult irodaházban, 15 nm-től 350nm-ig, igényes frissen kialakított tetőtéri, V. emeleti irodák bérlehetők. Klímával ellátott, bútorozatlan irodák, közös konyhával, mellékhelyiségekkel ellátva. Bérleti díj: 8 euro/m2/hó + Áfa Üzemeltetési díj: 110...

Belső terület
100 m²
Szobák
10
Emelet
5
Bérleti díj
320 E Ft/hó
(3.2 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű irodaházban B, B+ kat., Budapest, IX. kerület 1500 m² 4 E Ft/hó

kiadó újszerű irodaházban B, B+ kat.

Budapest, IX. kerület, Rehabilitációs terület, Thaly Kálmán u.
Azonosító: 294_eb

Elegáns, átriumos irodaház a rehab szívében. Kb 1500 nm -es irodaházban különböző méretű irodák (20nm-től teljes emeletig, akár saját kialakítású felbontásban ) azonnal kiadók. 3 emelet, lift, teljes felújítás, kitűnő közlekedés és elhelyezkedés! Sőt, parkolóhelyek is bérelhetők, korlátozott mennyiségben. (90 Euro/hó/hely) Bérleti díj 11-13 Euro...

Belső terület
1500 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
0
Bérleti díj
4 E Ft/hó
(11 €/hó)
(0 E Ft/㎡)
Kiadó iroda, Budapest, IV. kerület 2 szoba 25 m² 40 E Ft/hó + Áfa

kiadó iroda

Budapest, IV. kerület, Újpest, Berda József u.
Azonosító: 8842_pr

Budapesten a IV. kerületben a Berda József utca kínálunk BÉRBEADÁSRA egy 25 m2-es irodát. Az iroda az első emeleten helyezkedik el, teakonyha a közös folyóson található. Az iroda ház előtt a parkolás díjmentes. Az irodaházban további irodák is bérelhetőek. Bérleti díj: 1.590 Ft+Áfa/m2/hó Üzemeltetési díj: 800 Ft+Áfa/m2/hó Kaució: 2 havi bé...

Belső terület
25 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
2
Emelet
1
Bérleti díj
40 E Ft/hó + Áfa
(1.59 E Ft/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Budapest, III. kerület 2 szoba 702 m² 2.76 M Ft/hó + Áfa

kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos

Budapest, III. kerület, Óbuda-Óváros, Bécsi út
Azonosító: 8840_pr

Óbudán a Bécsi úton az EUROCENTERREL szemben, kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafronti üzlethelyiséget. Mérete: 702 m2 Az üzlet alapterülete bővíthető, mivel a szomszédos helyiségek is a tulajdonoshoz tartoznak. Így akár 900 m2-es egybefüggő üzletteret is kilehet alakítani. Közművek: víz, villany, gáz, csatorna. Fűtése: gáz-cirkó ...

Belső terület
702 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Bérleti díj
2.76 M Ft/hó + Áfa
(11 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Budapest, III. kerület 3 szoba 720 m² 2.84 M Ft/hó + Áfa

kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos

Budapest, III. kerület, Óbuda-Óváros, Bécsi út
Azonosító: 8839_pr

Óbudán a Bécsi úton az EUROCENTERREL szemben, (de nem a Bécsi útra néző) kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafrontos üzlethelyiséget. Mérete: 720 m2 Az üzlet alapterülete bővíthető, mivel a szomszédos helyiségek is a tulajdonoshoz tartoznak. Így akár 900 m2-es egybefüggő üzletteret is kilehet alakítani. Közművek: víz, villany, gáz, c...

Belső terület
720 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Bérleti díj
2.84 M Ft/hó + Áfa
(11 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Budapest, III. kerület 2 szoba 260 m² 1.02 M Ft/hó + Áfa

kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos

Budapest, III. kerület, Óbuda-Óváros, Bécsi út
Azonosító: 8838_pr

Óbudán a Bécsi úton az EUROCENTERREL szemben, kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafrontos üzlethelyiséget. Mérete: 260 m2 Az üzlet alapterülete bővíthető, mivel a szomszédos helyiségek is a tulajdonoshoz tartoznak. Így akár 900 m2-es egybefüggő üzletteret is kilehet alakítani. Közművek: víz, villany, gáz, csatorna. Fűtése: gáz-cirkó...

Belső terület
260 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Bérleti díj
1.02 M Ft/hó + Áfa
(11 €/hó/㎡ + Áfa)
Kiadó ingatlan, Budapest, II. kerület 3 szoba 70 m² 358 E Ft/hó

kiadó ingatlan

Budapest, II. kerület, Törökvész, Gábor Áron utca
Azonosító: 638_bl

Rózsakert bevásárló központ közelében minimum egy évre kiadó 70 nm-es 2. emeleti lakás. Nappali + 2 hálószoba, beépített konyha, kádas fürdőszoba helyiségekből áll. Bútorozott és gépesített, klímás. Ablakok utcára és kertre is néznek. Közös költség: 22,000 Ft/hó. Rezsi mérőórák szerint fizetendő. 2 fő (pár) részére ideális. 2 havi kaució szükséges....

Belső terület
70 m²
Szobák
3
Emelet
2
Bérleti díj
358 E Ft/hó
(1.000 €/hó)
(5.11 E Ft/㎡)

254 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2